Stali jsme se partnerem Zásilkovny. Více informací ZDE.

Originální šperky z korku

Šperky k ženám neodmyslitelně patří. Už od nepaměti se ženy rády zdobí. V současné době je výběr šperků obrovský až se někdy může zdát, že si jsou všechny trochu podobné. Pokud hledáte skutečně originální ozdoby, které působí nevšedním dojmem, vyzkoušejte šperky z korku. Korkové doplňky mají hned několik předností. Jsou vyrobeny ručně z ekologického korku a dá se říci, že každý kousek je svým způsobem jedinečný.

V naší nabídce najdete krásné korkové šperky v podobě náhrdelníků, náušnic a náramků. Korek tvoří základ těchto šperků, které jsou dále zdobeny dalšími komponenty, převážně korálky. Tyto šperky jsou určeny ke každodennímu nošení. Působí velmi jemně a elegantně. Pokud si potrpíte na stejný design náušnic, náramku a náhrdelníku, můžete si zakoupit korkovou sadu. Pásky vyrobené z korku jsou lehké, velmi příjemně se nosí a nezpůsobují alergické reakce.

Prohlédněte si korkové šperky, které jsme pro vás rozdělili do samostatných sekcí: náhrdelníky z korku, náramky z korku a soupravy z korku.

 
  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.