Dlouhý náhrdelník ve zlatém tónu s přívěskem ve tvaru sponky
Kód: 73009



Detailní popis produktu
Tento módní náhrdelník se zirkony zaujme svým originálním designem inspirovaným tvarem sponky. Jemný řetízek v kombinaci s podlouhlým přívěskem vytváří moderní a sofistikovaný vzhled, který krásně vynikne na jednoduchých šatech i halence.
Přívěsek je zdoben drobnými kamínky z kubické zirkonie, které dodávají šperku jemný třpyt. Díky prodlouženému střihu je náhrdelník ideální pro vrstvení s dalšími řetízky nebo jako samostatný výrazný prvek.
Celková délka řetízku je přibližně 42 cm s prodloužením cca 10 cm, což umožňuje přizpůsobení podle výstřihu. Kovový základ ve zlatém tónu podtrhuje elegantní a nadčasový charakter šperku.
Tento trendy dámský náhrdelník je vhodný na večírky, společenské akce i běžné nošení jako stylový doplněk.
PARAMETRY
materiál: měď, kubická zirkonie
povrchová úprava: zlatý tón
délka: cca 42 cm + 10 cm prodloužení
typ řetízku: článkový
typ přívěsku: geometrický tvar
styl: moderní / minimalistický / trendy
určení: žena
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bižuterie |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Zirkon, Bižuterní kov |
| Určení: | Žena |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
