Vrácení a výměna zboží

CHCI ZBOŽÍ VRÁTIT V ZÁKONNÉ 14-TI DENNÍ LHŮTĚ

V případě, že jste spotřebitel, máte dle 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží. Toto platí i na objednávky s osobním odběrem. Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit písemně, a to odstoupením od smlouvy a zasláním zboží na adresu nebo na naší prodejně.

Vrácené zboží, prosím, dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Napište čitelně jméno a číslo účtu.

Prosíme, uveďte zboží do původního stavu (očištění, zkompletování, správné zabalení apod.)

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží.

Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Poštovné za zaslání zboží obchodníkovi při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu hradíte Vy. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

Nejlevnější varianta přepravy: Zásilkovna

CHCI ZBOŹÍ VYMĚNIT

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje a rádi byste ho vyměnili za jinou položku, je nutné nevyhovující zboží vrátit viz. Chci zboží vrátit v zákonné 14-ti denní lhůtě a vytvořit novou objednávku na požadované zboží.

ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Bižuterie - TOP
Dr. Martínka 1590/6
(Obchodní centrum ŠPALÍČEK, 2. patro, červená)
700 30 Ostrava - Hrabůvka

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

 Formulář pro uplatnění reklamace

 Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

 Poučení o právu na odstoupení od kupní smlouvy