Nechte se inspirovat šperky a bižuterií z trendů pro podzim-zima 2017

Rádi byste svému vkusu přizpůsobily, milé dámy, také šperky a různou bižuterii? Šly s dobou a neuniknul vám žádný nový trend sezóny? Pojďte se inspirovat.

 

Nechte se inspirovat šperky a bižuterií z trendů pro podzim-zima 2017

Už jste se nechaly inspirovat módou pro podzim a zimu a přizpůsobily trendům celý svůj šatník? V tom případě je čas podívat se také na to, jaké trendy letí pro roční období podzim, zima 2017 mezi šperky a bižuterií.

Čas vyměnit staré kousky za nové a oživit svojí šperkovnici nebo se také naučit správně kombinovat šperky a bižuterii, které již máte. A je se opravdu na co těšit!

 

Když minimálně, tak jednu náušnici nebo více

Trendům mezi šperky a bižuterií začal vládnout minimalizmus, a to platí i pro náušnice. Nejen, že jsou in drobné až nenápadné dizajnové prvky pro tento druh šperků a bižuterie, ale dokonce si můžete pořídit náušnice pouze na jedno ucho. Skvěle se tento styl nechá zkombinovat s vaším účesem, když si svoji hřívu upravíte pouze na jednu stranu a na té druhé necháte vyniknout právě tento dokonalý šperk. Hned bude poznat, že trend v podobě jedné náušnice patří k vašemu dokonalému outfitu. A pokud vám přece jenom jedna náušnice nestačí, tak se můžete nechat inspirovat street stylem a ušní lalůček vyzdobit dalšími náušnicemi buď podle počtu dírek, nebo zvolit náušnice, na které dírky nepotřebujete. Takže klidně dvě až tři a nejlépe v minimalistickém stylu.

 

Nenápadné, ale vrstvené

Dalším trendem, který letošnímu podzimu a zimě vládne, jsou náhrdelníky v málo přehnaném stylu. To znamená, že žádné robustné s velkým množstvím kamenů, ale nenápadné, jemné, jednoduché a třeba doplněné o drobné přívěšky. Pokud máte pocit, že by se ta jemnost na vašem krku ztratila, a přece jenom máte rády něco víc výrazné, tak abyste zůstaly u trendů a zachovaly minimalistické prvky, můžete si jemné náhrdelníky na svůj krk navrstvit. Něco ve smyslu, proč dát přednost pouze jednomu náhrdelníku, když jich mám více? Více jednoduchých a jemných šperků v podobě řetízků, náhrdelníků se nechá spojit a klidně můžete svůj krk vyzdobit dvěma až třemi kousky. Dokonce je dovolené zkombinovat zlato a stříbro. A to samé platí i pro jemné náramky.

Když nové trendy pro podzim a zimu 2017 shrneme do jedné věty, tak vládnou jemné a minimalistické prvky, které doslova žádají vrstvení, tedy jemný street styl.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení